Temsilciliğini yaptığımız firma ürünleri  sektörlerinde kendilerini kanıtlamış, Uluslararası normlara uygun ve OEM firmalar tarafından da tercih edilen kaliteli markalardır 

Firma bilgilerine hızlı ulaşmak için...

Bawer
Delignit
Domar
Edscha
Freight Product
JOHN BRUCE (MEI)
MSA-Gimon

Randall 
Takler
Wabco Gmbh

 

Bawer
Plastik ve paslanmaz takım dolapları, Yangın dolabı,su tankı vs..

Kalite belgesi 1
Kalite belgesi 2

Ticari araç sektörüne üretim yapan firma plastik ve  paslanmaz takım dolapları, arka dayama takozları, yangın dolapları üretiminde sektörün lider markalarından olan firma üretim sürecinde uyguladığı otamasyon ve robot teknolojisi ile geliştirip  ürettiği özel çözümlerle  kendisini kanıtlamış bir markadır.

Delignit
Taban Tahtası
Kalite Belgesi 1

İşlenmiş ağaç ürünleri konusunda sektörün lider firmalarından birisi olan firma kalitesi ve müşteri ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermesi sebebi ile Kayın ağacından ürettiği taban tahtası ve hafif ticari araçların iç kaplama ürünlerinin üretimini yapan bir Alman şirketidir. 

Domar
Çamurluk, Antisprey paspaslar
 

Ticari araçlara plastik çamurluk ve yan aksesurları üretimi yapan firma 12.000 m2 alanda tamamen robot teknolojisi kullanarak enjeksiyon tekniği ile üretim yapmaktadır. Son beş yılda yaptığı yatırımlar ile birlikte genişlettiği ürün gamı sayesinde global pazar da kendisine OEM ve OES olarak iyi bir yer edinmiştir. 

Edscha
Kayar çatı sistemleri
 

Ticari araçlara yükleme ve boşaltmada büyük kolaylık sağlayan hareketli çatı ve yan perde sistemleri konusunda geliştirdiği çözümler ve kalitesi ile sektörün öncü firması olmuştur. Firma pörtföyünde bulunan ürünlerinin uluslar arası normlara ve ülkelerin taşıma esnasında talep ettiği gümrük mevzuat kanunlarına uygun olması sebebi ile  önde gelen ticari araç üreticileri ve son kullanıcılar için tercih sebebidir.  

Freight Products
Reflektif etiket ve çıkartmalar
 

İkaz levhaları ve Ticari araçlar için ürettiği Reflektif ürünler ile geniş bir ürün gamına sahip olan firma Uluslar arası normlara (ECE,ISO etc..) uygun olarak ürettiği ürünler ile sektörde sağlam bir yere sahiptir.

JOHN BRUCE (MEI)
Fren ayar cırcırırları
 

İngiliz John Bruce ve Madras Mühendislik firmaları tarafından 20 yıllık bilgi birikimi ve  yüksek teknolojik imkanlar ile yılda 750.000 adet üretim yapan firma ISO 9002 & QS 9000 by TÜV sertifikalarına sahiptir. OEM pazar’ında Arvin Meritor, Knorr Bremse ve Fruehauf (Güney Afrika ) en büyük müşterileri arasındadır. 

MSA-Gimon
Amortisör
 

MSA S.p.a, Gimon and MSA markası ile üretim yapan, otobüs, kamyon, römork, raylı taşıtlar ve özel uygulamalar için amortisör imalatı konusunda uzmanlaşmış Avrupa’nın önde gelen firmalarından birisidir. MSA üretim organizasyonundaki mevcut esnek yapısı sayesinde, müşteri istekleri doğrultusunda istenilen her tip amortisör ihtiyacına cevap vermektedir. 

MSA amortisörleri yüksek kalitesi, teknolojisi, rekabetçi özelliği ve aynı zamanda kullanım güvenliği gerektiren tüm uygulamalara adapte olabilen yapısı ile pazarda tanınan iyi bir markadır. Gerek karayolu, gerekse demiryolu taşımacılığı pazarında Orijinal Ekipman (O.E.) üreten firmaların verdiği know-how sayesinde MSA satış sonrası pazarında da kaydadeğer bir tecrübeye sahip olmuştur. MSA her isteği değerlendirip, davranış  tarzını sürekli olarak test ederek dizayn etmiş olduğu geniş ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. MSA amortisörleri, araç imal eden firmalar (O.E.) ve satış sonrası pazarında karşılanması zor teknik spesikasyonları yerine getiren ve özenle seçilmiş malzemeler kullanılarak imal edilen güvenilir, bedelinin karşılığını veren ürünlerdir. Tüm uygulamalar, her türlü taşımacılk ihtiyaçlarını  karşılamak ve sonsuz güvenilirlik garantisi sağlamak amacıyla uygun valf ünitesine sahip olan ürünlerdir.   

Randall 
Frigrofik araçlar için ayırıcı bölmeler
 

Ticari araçlar ile yapılan taşımalar da aynı anda farklı özellikte ürün taşımasının yapılmasını sağlamak amacı ile ürettiği ara bölmeler üreten firma araç içerisinde farklı ısı bölümleri oluşturarak ürünleri ile taşıma maliyetlerinin en düşük seviyede tutulmasını sağlamaktadır.

Takler 
Plastik su tankları, plastik takozlar, Bisiklet korkuluk sistemleri

Ticari araçlara çelik ve paslanmaz çamurluk, plastik dayama takozu, bisiklet korkuluğu ve yan aksesurları üretimi yapan firma 12.000 m2 alanda tamamen robot teknolojisi kullanarak enjeksiyon tekniği ile üretim yapmaktadır. Sektöre sunduğu çözümler ve geniş ürün gamı sayesinde global pazar da kendisine OEM ve OES olarak iyi bir yer edinmiştir.

Wabco Gmbh  
Havalı ve Elektronik fren sistemleri üreticisi

Amerikan Standart holding kuruluşlarından birisi olan firma tüm ticari araçlara yönelik olarak havalı ve elektronik fren sistemleri ve ekipmanları üretiminde sektörün öncü kuruluşudur. Üretimini yaptığı ABS, EBS, ECAS ve buna bağlı çalışan diğer sistemler araçların her türlü yol şartında güven içerisinde seyrine olanak sağlayan pnomatik ve elektronik ürünlerdir.


Hakkımızdaı Ürünlerı Projelerı İletişimı İnsan Kaynaklarıı Tırsan Servis